Introligatornia Format

Wieloletnie doświadczenie

Posiadamy ponad 30-letnie doświadczenie w branży introligatorskiej

 

Pozytywne referencje

 Setki wypełnionych kontraktów potwierdzonych pozytywnymi referencjami.

 

Ogólnopolski zasięg

Ogólnopolski zasięg działalności – nie są straszne nam żadne odległości.


Napisz do mnie. Skontaktuję się z Tobą w ciągu 24h.

WSPÓŁPRACA

Nasi klienci

WYKONANIE GALANTERII

Książki – nowe i stare, bestsellery i te, którym nie udało się odnieść sukcesu. Wszystkie, tak jak nasze albumy zdjęciowe niosą ze sobą różnego rodzaju historie. Warto zatem odpowiednio o nie dbać  i fachowo je oprawić, tak aby mogły nam służyć przez lata i wciąż stanowić użyteczny eksponat na półkach w naszym domu. Nie mogłoby tak być, gdyby nie działalność introligatorni, takich jak nasza firma.

Bo solidna okładka to podstawa każdej dobrej książki!

O trwałości różnego rodzaju książek, albumów, kronik, czy kalendarzy decyduje między innymi jakość ich okładki. Zajmujemy się od podstaw wykonywaniem różnego rodzaju okładek, w tym okładki do dyplomówokładki do świadectw, czy też okładki do suplementów. Możemy wykonać też różnego rodzaju tłoczenia na zamówienie w wybranych wzorach i kolorach na okładkach wykonanych z różnych materiałów. Dzięki temu realizowane przez nas projekty zyskują bardzo indywidualny, niebanalny charakter.

Szczególnie dobrej oprawy wymagają kalendarze książkowe, które są przez nas intensywnie wykorzystywane codziennie przez cały rok kalendarzowy. Ich oprawa musi być wyjątkowo solidna, tak aby wybrany kalendarz bez problemu przez cały rok spełniał swoją rolę. Oferujemy Państwu wykonanie kalendarzy najwyższej jakości, na indywidualne zamówienie naszych klientów. Introligatornia to z pewnością także dobry kierunek dla wszystkich tych, którym zależy na przedłużeniu trwałości starych, pamiątkowych książek i albumów fotograficznych. Albumy, teczkikroniki, czy też jakiekolwiek ważne zapiski wszystko to zasługuje na odpowiednią oprawę. Zachęcamy do odwiedzania naszego punktu obsługi i skorzystania z wybranej oferty. Gwarantujemy najwyższą jakość usług i satysfakcję, którą będą mogli Państwo czerpać z wykonanych przez nas produktów.

{

Pisana przed wiekami na cnym pergaminie,
przetrwała burze wieków i chyba nie zginie
już nigdy, bo wszak nigdy nie zabraknie na ziemi
namiętnych dusz, co dłońmi nieomal drżącemi
chwytają dzieło ducha, toną w jego treści
i – kształcie!…
O, jak oko przecudownie pieści
ta czcionka, ta oprawy mistrzowska robota
dla której nie szczędzono kosztownego złota!
Te dziwne kopersztychy, te inkunabały,
te stare drzeworyty […]

Jan Kasprowicz

{

Opinie klientów

Referencje

mgr Elżbieta Kuźma

Biblioteka Nauk Społecznych

Firmę „Format” moglibyśmy polecić innym instytucjom

Sekcja Języka Rosyjskiego Bibliotego Filologicznej NOVUM UAM dziękuje za należycie i terminowo wykonaną usługę w zakresie oprawy introligatorskiej książek z księgozbioru naszej biblioteki.

mgr Justyna Andrzejczak

Biblioteka Główna AWF

Terminowo i sumiennie

Współpraca z Firmą przebiega bardzo dobrze. Pan Przemysław Babijów realizuje usługi starannie i terminowo, zgodnie z naszymi wskazaniami. Jest bardzo otwarty na wszelkie uwagi i sugestie. Firma jest uczciwym i rzetelnym kontrahentem, a jej usługi mogę z całą odpowiedzialnością zarekomendować.

dr inż Marek Zieliński

Biblioteka Główna ASW

Solidny, rzetelny i terminowy wykonawca

Biblioteka Główna Akademii Sztuki Wojennej potwierdza, że usługa została wykonana z należytą i profesjonalnie. Zamawiający poleca firmę Usługi Introligatorskie „Format” Przemysław Babijów jako solidnego, rzetelnego i terminowego wykonawcę.

mgr Edyta Szelejewska-Dembińska

Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa

Firma rzetelna i uczciwa

Przebieg naszej dotychczasowej współpracy pozwala nam stwierdzić, iż jest to firma uczciwa i rzetelna, podchodząca do każdego zlecenia w pełni profesjonalnie. Produkty i usługi dostarczane przez Firmę Format są na najwyższym poziomie. Zawsze możemy liczyć na szybką obsługę i fachowe doradztwo. Firmę określam jako solidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonywania zadań introligatorskich.

mgr Irena Jagodzińska

Biblioteka Nauk Społecznych

Praca wykonana bardzo dobrze i terminowo

Oprawa, zarówno książek jak i czasopism (łącznie 600 egz.) została wykonana bardzo dobrze i terminowo, z uwzględnieniem warunków określonych w zamówieniu. Do chwili obecnej nie było żadnych reklamacji dotyczących wykonanej usługi. W związku z powyższym uważam, że fachowość usługi introligatorskiej p. Przemysława Babijów należy oceniać pozytywnie.

mgr Bogusława Szylin

Wydział Historyczny UAM

Standard pracy firmy jest na wysokim poziomie

Współpraca z wykonawcą należy do udanych, z uwagi na pewną jakość usługi. Standard pracy firmy jest na wysokim poziomie. Ceny są zaletą wykonawcy. Koszt zlecenia jest współmierny do gwarantowanej jakości. Wykonawca wywiązuje się z narzuconego terminu. Termin realizacji zadań jest satysfakcjonujący

Copyright © introligatorformat.pl 2020

Projekt i wykonanie: Piotr Jeziorny piotr jeziorny strony internetowe luboń, komorniki, mosina, plewiska, puszczykowo, stęszew, skórzewo Piotr Jeziorny pozycjonowanie stron internetowych luboń, komorniki, mosina, plewiska, puszczykowo, stęszew, skórzewo